Krem flokesh ristrukturues hidratues

L1,890.00

  • Për flokë të trajtuar, të dëmtuar dhe të thatë
  • Efekt hidratues, rigjenerues dhe mbrotjës
  • I rikthen flokut shkëlqim dhe elasticitet
  • Efekt përforcues falë dyllit të jojobës, lulediellit dhe mimozës
  • Përdoret në flokë të lagur pas larjes dhe lihet të thahet. Mund të përdoret edhe në flokë të thatë