Serum Mist Ristrukturues Hydra-Style

L1,950.00

  • Serum ne forme spray
  • I pasur ne fitokeratine, vitamina, acid hialuronik, perberes antioksidues, acide yndyrore dhe kripra minerale
  • Mund te perdoret ne floke te lagur pas larjes, ose te thate.
  • Efekt hidratues dhe perforcues