Maske per floke me onde-kacurrela sorbetto

L1,990.00

  • Ideale per floke me onde ose kacurrela
  • Rigjeneron kacurrelin pa renduar flokun
  • Efekt hidratues-modelues, e le flokun e bute, te disiplinuar dhe me shkelqim