Shampo floke perforcuese

L1,600.00

  • Efekt perforcues
  • Per floke te demtuar, te thate ose te trajtuar
  • Permban Liquepom®, nje ekstrakt i patentuar Biofficina Toscana me efekt antioksidues, mbrojtes dhe anti-pollution.