Maske per cdo lloj floku perforcuese

L2,190.00

  • Efekt perforcues per flokun.
  • Per cdo lloj floku, por vecanerisht per ata te demtuar, te trajtuar ose te dobet.
  • Permban Liquepom®, nje ekstrakt i patentuar Biofficina Toscana me efekt antioksidues, mbrojtes dhe anti-pollution.
  • Ushqen dhe i jep jete flokut pa i renduar.