Xhel kacurrelash disiplinues dhe definues

L1,450.00

  • Efekt definues dhe modelues për flokë kaçurrela ose me onde
  • Hidraton dhe ushqen flokun
  • Jep efekt ndriçues
  • Aromë frutash dhe lulesh