Balsam pa shplarje me kivi

L1,600.00

  • Eliminon elektrizimin
  • Super hidratues, i le flokët e butë
  • Shumë i lehte, per çdo lloj floku
  • Me vaj lini dhe keratinë vegjetale, ushqyese dhe përforcuese për flokun.
  • Aplikohet në flokë të lagur ose të thatë dhe më pas vazhdohet me krehjen