Vaj Anti age fytyre-trup-floke

L1,990.00L3,500.00

  • Produkt multifunksional, shumë i pasur në përbërës aktivë
  • Përdoret per fytyrën, flokun dhe trupin
  • Hidratues dhe ushqyes për fytyrën në përditshmëri
  • Mund të përdoret si maskë për flokë të dëmtuar, ose në gjatësine e flokut pas larjes
  • Mund të përdoret si masazhues per fytyrën, trupin ose skalpin
Clear