Krem fytyre purifikues

L2,700.00

  • Efekt hidratues, konsistence e lehte per lekurat mikse-te yndyrshme
  • Efekt balancues per yndyren, minimizon poret
  • Efekt purifikues per pikat e zeza
  • Ideal per lekura te reja
  • Permban niacinamide ne perqendrim efikas (Permireson teksturen e lekures, balancon yndyren)
  • Ekstrakt molle dhe mente me efekt purifikues
  • Perzjerje humektantesh, qe hidratojne pa e renduar lekuren