Serum për konturin e syve RassodaLift

L3,200.00

  • Specifik per rrathet e zinj dhe qeskat e syve
  • Efekt antirrudhe dhe lifting
  • Hidratim i thelle i zones se konturit te syve
  • Aplikator roll-on