Uje micelar me fruta pylli

L1,850.00

Aksion delikat dhe detergjent fytyre dhe sysh per lekura delikate

  • Me nje levizje, heq make-up, pastron dhe hidraton.
  • Permban Rubiox® nje ekstrakt i frutave te pyllit toskane, i patentuar i Biofficina Toscana, me fuqi te medha antioksiduese dhe purifikuese
  • Me veti qetesuese dhe zbutese (uji i lulemisrit dhe pantenoli).
  • Nuk ka nevoje per shplarje dhe eshte shume pastrues, fale nje mishele tensioaktivesh vegjetale nga vaji i ullirit, lulediellit, pambukut dhe bajameve