Krem fytyre xhel me lule mëllage

L2,700.00

  • Perthithje e menjëhershme falë konsistencës në formë xheli
  • Super i lehtë
  • Hidratues dhe efekt freskues
  • Për çdo lloj lekure
  • Me acid hialuronik me peshë molekulare të diferencuar