Serum fytyre antioksidues

L2,200.00

  • Me acid hialuronik me peshë molekulare të diferencuar
  • Permban Lipovim®
  • Konsistenca ujore e ben të përshtatshëm për çdo lloj lëkurë, edhe ato të yndyrshme
  • Jep shkëlqim dhe elasticitet
  • Efekt antirrudhë, hidratues
  • Lëkurë e tonifikuar dhe e ndriçuar