Maske ndricuese me argjile te zeze (illuminante)

L700.00

  • 3 perdorime
  • Efekt ushqyes, shkelqyes dhe hidratues
  • Per cdo lloj lekure
  • Efekt detox per nje lekure te shendetshme dhe me shkelqim
  • Aplikojeni per 15 minuta te vetme ose ne kombinim me maskat e tjera Biofficina Toscana, mbajeni 15 minuta dhe shplajeni.