Krem Nate eksfoliues SeboLift

L3,900.00

  • Krem rigjenerues për lekura problematike
  • Efekt peeling natyral, zbras poret nga yndyra e tepërt, papastërtitë, qelizat e vdekura
  • Minimizon yndyrën, poret, dhe komedonet (pikat e bardha dhe të zeza)
  • E bën lëkuren uniformë, dhe me shkëlqim
  • Përdoret deri 3 herë në vit, me cikle 1 deri 2 mujore