Maske purifikuese me argjile te verdhe (purificante)

L700.00

  • 3 perdorime
  • Efekt purifikues dhe hidratues
  • Per lekure te yndyrshme
  • Balancon yndyren, minimizon poret, pikat e zeza
  • Efekt detox per nje lekure te shendetshme dhe me shkelqim
  • Aplikojeni per 15 minuta te vetme ose ne kombinim me maskat e tjera Biofficina Toscana, mbajeni 15 minuta dhe shplajeni.