Faza 2 / 4 – Maske 3ne1

L2,200.00

  • Ideal per skalp normal ose te thate
  • Efekt intensiv rigjenerues per floke te demtuar, te lyer, te dekoloruar
  • Ideale per floke kacurrela
  • 3 menyra perdorimi (si balsam pas shampos per 3-4 minuta, si maske para larjes per 1 ore, ne sasi te vogel si balsam leave-in)
  • Efekt hidratuesm, ushqyes dhe ristrukturues