Faza 5 – Serum ushqyes per skalp te yndyrshem

L2,500.00

  • Shume i pasur ne vitamina, kripra minerale, aminoacide, ekstrakte vegjetale
  • Ushqen rrenjen e flokut, duke stimuluar mikroqarkullimin. Ndihmon rritjen e flokut
  • Jep efekt perforcues dhe tonifikues per gjatesine e flokut
  • Efekt kunder zbokthit
  • Kunder renies se flokut
  • Efekt hidratues