Faza 6 – Balsam spray riparues per majat dyshe

L1,950.00

  • Balsam leave-in
  • Zbut flokun, jep shkelqim dhe disiplinon
  • Efekt kunder elektrizimit
  • Efektiv kunder krijimit te majave dyshe
  • Mbron nga nxehtesia e thareses ose pjastres