Balsam pa shplarje per floke te demtuar – SOS geshtenje

L2,100.00

  • Per floke te thate, te trajtuar, te demtuar ose dekoloruar
  • Efekt i menjehershem riparues
  • Me ekstrakt nga geshtenja, nje ekstrakt ekskluziv Biofficina Toscana me efekt hidratues, mbrojtes dhe riparues.
  • Me keratine vegjetale, veti rigjeneruese
  • Largon elektrizimin e flokut duke e lene flokun te hidratuar dhe te disiplinuar.