NEW LIPSTICKS

ZBULONI BUZEKUQET E RINJ PUROBIOCOSMETICS

ZBulo me shume

Linja e flokut SOS me ekstraktin e geshtenjes

Shampo, maske intensive dhe balsam leave-in per floke te thate,  shume te demtuar, te trajtuar ose te dekoloruar. Me keratine vegjetale

Shiko produktet!

L’ESSENZA DI BIOFFICINA TOSCANA

 

Luce di Camelia

BT – Luce di Camelia eshte nje linje e re kremrash nga Biofficina Toscana. Perberesit aktive te gjenerates se fundit, se bashku me efektet antioksiduese te lules se Camelias per nje lekure kompakte, me shkelqim dhe te rigjeneruar.

Nje linje luksi super efektive!

Shiko produktet

 

Luce di Camelia

BT – Luce di Camelia eshte nje linje e re kremrash nga Biofficina Toscana. Perberesit aktive te gjenerates se fundit, se bashku me efektet antioksiduese te lules se Camelias per nje lekure kompakte, me shkelqim dhe te rigjeneruar.

Nje linje luksi super efektive!

Shiko produktet

Fondatina dhe BB cream

Sublime,

te riformuluar!

Tonalitete te reja. Teksture e permiresuar. Kohezgjatje shume e larte dhe tani: natyralisht waterproof!

Fondatina Sublime e re

Efekt semi-matt, mbulim i larte. Ideale per cdo lloj lekure, perhapet lehtesisht! Eshte permiresuar shume kohezgjata ne lekure, tani edhe rezistente ndaj ujit! Formulim organik.

Shiko produktin

BB cream Sublime i ri

Efekt soft-matt, mbulim mesatar. Ideal per cdo lloj lekure, efekt lekure e dyte! Kohezgjatje shume e mire dhe waterproof! Formulim organik.

Shiko produktin

Fondatina Sublime e re

Efekt semi-matt, mbulim i larte. Ideale per cdo lloj lekure, perhapet lehtesisht! Eshte permiresuar shume kohezgjata ne lekure, tani edhe rezistente ndaj ujit! Formulim organik.

Shiko produktin

BB cream Sublime i ri

Efekt soft-matt, mbulim mesatar. Ideal per cdo lloj lekure, efekt lekure e dyte! Kohezgjatje shume e mire dhe waterproof! Formulim organik.

Shiko produktin

Zbulo ngjyrat e reja te Liptints PuroBIO cosmetics

Formule e permiresuar, ngjyra te reja me finish super-matte, tharje e shpejte

Zbulo me shume

Zbulo ngjyrat e reja te Liptints PuroBIO cosmetics

Formule e permiresuar, ngjyra te reja me finish super-matte, tharje e shpejte

Zbulo me shume

Ngjyrat e reja Lipgloss 2020 PuroBIO cosmetics

Lipgloss transparent i jane shtuar edhe 3 Lipgloss te tjere te pigmentuar!

Zbulo me shume

Ngjyrat e reja Lipgloss 2020 PuroBIO cosmetics

Lipgloss transparent i jane shtuar edhe 3 Lipgloss te tjere te pigmentuar!

Zbulo me shume

Cocoshop është distributor ekskluziv për Shqipërinë dhe Kosovën i tre prej markave më të njohura të kozmetikës organike në Itali:

PuroBIO cosmetics

Një linjë e plotë makeup organik, i çertifikuar CCPB, me performancë të njëjtë me markat më të mira të makeup sintetik komercial.

Biofficina Toscana

Një nga kompanitë e para italiane të kozmetikës eko-biologjike, Biofficina ofron një linjë të plotë të kujdesit për fytyrën, flokun dhe trupin. Produkte inovative, me performancë të lartë.

Domus Olea Toscana

Linjë kozmeceutike! Produkte organike të çertifikuara, me përbërje të lartë përbërësish aktivë, që kalojnë drejt atyre farmaceutike. Produkte specifike për problemet e ndryshme të lëkurës ose flokut.

pËrbËrËs tËrËsisht natyralË, pa asnjË efekt negativ nË lËkurË

Nuk përmbajnë PEG, parabene, silikone, petrolate, SLS, SLES, alkool, ngjyrues artificiale.

Produktet me te shitura

Kujdesi i fytyres (te gjitha)

Serum fytyre antioksidues

L2,200.00
L2,250.00
L1,700.00
Browse Wishlist

Kujdesi i fytyres (te gjitha)

Larës fytyre SeboLift

L2,290.00

Foglia d'Olivo

Maske-scrub anti-age

L1,690.00L3,850.00

Baza e fytyres

Sublime Drop Foundation

L2,090.00

 

Dielli po shkëlqen, mos harro SPF!

Tek Cocoshop do të gjeni linjën e solarëve Alga Maris, me filtra 100% fizikë, te çertifikuar organikë Ecocert!

SHIKO KREMRAT SOLARË