Sublime Drop Foundation

L2,090.00

  • E lehte si nje BB cream, por me mbulimin e nje fondatine
  • Shume hidratuese dhe konsistence e lengshme
  • Ideale per fytyre nga normale ne te thate
  • Fytyrat e yndyrshme sugjerohen ta perdorin me primer per fytyre te yndyrshme dhe/ose puder
  • 6 tonalitete

Clear