Cocoshop është distributor ekskluziv për Shqipërinë dhe Kosovën i tre prej markave më të njohura të kozmetikës organike në Itali:

PuroBIO cosmetics

Një linjë e plotë makeup organik, i çertifikuar CCPB, me performancë të njëjtë me markat më të mira të makeup sintetik komercial.

Biofficina Toscana

Një nga kompanitë e para italiane të kozmetikës eko-biologjike, Biofficina ofron një linjë të plotë të kujdesit për fytyrën, flokun dhe trupin. Produkte inovative, me performancë të lartë.

Domus Olea Toscana

Linjë kozmeceutike! Produkte organike të çertifikuara, me përbërje të lartë përbërësish aktivë, që kalojnë drejt atyre farmaceutike. Produkte specifike për problemet e ndryshme të lëkurës ose flokut.

pËrbËrËs tËrËsisht natyralË, pa asnjË efekt negativ nË lËkurË

Nuk përmbajnë PEG, parabene, silikone, petrolate, SLS, SLES, alkool, ngjyrues artificiale.

Produktet me te shitura

Kujdesi i fytyres (te gjitha)

Serum fytyre antioksidues

L2,000.00
Browse Wishlist
L2,250.00
L1,700.00

Baza e fytyres

BB Cream Sublime

L1,790.00

Kujdesi i fytyres (te gjitha)

Larës fytyre SeboLift

L2,290.00

Foglia d'Olivo

Maske-scrub anti-age

L1,690.00L3,850.00

Baza e fytyres

Sublime Drop Foundation

L2,090.00
L2,600.00

 

Dielli po shkëlqen, mos harro SPF!

Tek Cocoshop do të gjeni linjën e solarëve Alga Maris, me filtra 100% fizikë, te çertifikuar organikë Ecocert!

SHIKO KREMRAT SOLARË