Cocoshop është distributor ekskluziv për Shqipërinë dhe Kosovën i tre prej markave më të njohura të kozmetikës organike në Itali:

PuroBIO cosmetics

Një linjë e plotë makeup organik, i çertifikuar CCPB, me performancë të njëjtë me markat më të mira të makeup sintetik komercial.

Biofficina Toscana

Një nga kompanitë e para italiane të kozmetikës eko-biologjike, Biofficina ofron një linjë të plotë të kujdesit për fytyrën, flokun dhe trupin. Produkte inovative, me performancë të lartë.

Domus Olea Toscana

Linjë kozmeceutike! Produkte organike të çertifikuara, me përbërje të lartë përbërësish aktivë, që kalojnë drejt atyre farmaceutike. Produkte specifike për problemet e ndryshme të lëkurës ose flokut.

pËrbËrËs tËrËsisht natyralË, pa asnjË efekt negativ nË lËkurË

Nuk përmbajnë PEG, parabene, silikone, petrolate, SLS, SLES, alkool, ngjyrues artificiale.

Produktet me te shitura

Kujdesi i fytyres (te gjitha)

Serum fytyre antioksidues

15.50
17.90
12.90

Domus Olea Toscana - Sebo Lift

Larës fytyre SeboLift

17.50

Foglia d'Olivo

Maske-scrub anti-age

12.0027.00

Baza e fytyres (sherk & primer)

Sublime Drop Foundation

16.90

 

Dielli po shkëlqen, mos harro SPF!

Tek Cocoshop do të gjeni linjën e solarëve Alga Maris, me filtra 100% fizikë, te çertifikuar organikë Ecocert!

SHIKO KREMRAT SOLARË