Maskë purifikuese riparuese SeboLift

L950.00

  • Maske per fytyrat e yndyrshme me tendence akneike dhe komedone
  • Liron poret, duke perthithur yndyren e tepert, dhe balancon prodhimin
  • Stimulon rigjenerimin qelizor, e le lekuren e bute
  • Hidratuese dhe riparuese