Bakuchiol Serum-Gel Vitamine C Hi-Tech 5% Arbutine 2%

L3,600.00

  • Serum-gel per lekure me njolla kafe dhe tendence per njolla
  • Shume i pasur me perberes aktive me efekt antiage, zbardhues dhe ndricues, per nje lekure te tonifikuar, uniforme dhe me shkelqim
  • Me bakuchiol te paster (fito-retinol), ndihmon ne zbehjen e rrudhave te lehta, uniformon lekuren dhe permireson teksturen
  • Me vitamine C dhe alfa arbutine, efekt zbardhues per njollat, zbeh dhe parandalon rishfaqjen
  • Acid hialuronik me 3 pesha molekulare
  • Fitokompleks i patentuar Domus Olea Toscana
  • MENYRA E PERDORIMIT: Aplikojeni cdo dite ne mengjes dhe mbremje para kremit hidratues, mundesisht para se serumi te jete perthithur plotesisht