Bakuchiol Serum-Gel Peptide dhe Ac.Hialuronik

L3,400.00

  • Serum-gel per lekure me rrudha dhe pa elasticitet
  • Shume i pasur me perberes aktive me efekt anti-age, rigjenerues, per nje lekure te tonifikuar dhe me shkelqim
  • Me Bakuchiol te paster (fito-retinol), ndihmon te zbehe rrudhat e lehta, te permiresoje teksturen dhe te permiresoje tonin
  • MENYRA E PERDORIMIT: Aplikojeni cdo dite ne mengjes dhe mbremje para kremit hidratues, mundesisht para se serumi te jete perthithur plotesisht