Bakuchiol 1% Krem fytyre perfeksionues multipeptide

L4,400.00

  • Krem me bakuchiol te paster (fito-retinol)
  • Krem me teksture te lehte, per cdo lloj lekure me imperfeksione te natyrave te ndryshme: rrudha, njolla, yndyre, papasterti, etj.
  • E ben lekuren te lemuar, uniforme dhe me shkelqim
  • Me fitokompleks ekskluziv Domus Olea Toscana, me efekt antioksidues rigjenerues
  • Acid hialuronik me 3 pesha molekulare, peptide, vitamine C, E, allantoine, vaj argani
  • MENYRA E PERDORIMIT: Aplikojeni ne mengjes dhe mbremje ne fytyre te paster
  • NJE KESHILLE ME TEPER: Per te perforcuar efektin rigjenerues te linjes Skin Perfector, perdorni Ialu-Gel lares eksfoliues enzimatik pasi te keni hequr makeup dhe kremin e diellit dhe aplikoni nje tonik mist specifik per llojin e lekures. Ne mengjes, perdor locionin eksfoliues lemues dhe Tonikun Mist para aplikimit te serumit dhe kremit. Nje here ne jave perdor Peeling acid mandelik 10% dhe laktik 10%