Bakuchiol Serum-Gel Niacinamide 10% Zink 1%

L3,100.00

  • Serum-gel per lekure te yndyrshme, me papasterti, akne, pore te zmadhuara
  • Me efekt anti-age, purifikues, sebo-riekuilibrues dhe qetesues
  • Me Bakuchiol te paster (fito-retinol), ndihmon te zbehe rrudhat e lehta, te permiresoje teksturen dhe te permiresoje tonin
  • Niacinamide, efekt qetesues rigjenerues, purifikues
  • Zink, me efekt purifkues, minimizues per poret dhe balancues per lekuren
  • Me acid hialuronik me 3 pesha molekulare
  • Me probiotike dhe prebiotike, acid ferulik dhe alantoine
  • MENYRA E PERDORIMIT: Aplikojeni cdo dite ne mengjes dhe mbremje para kremit hidratues, mundesisht para se serumi te jete perthithur plotesisht