Oleogel (vaj ne konsistence xheli) pastrues makeup

L2,200.00

  • Nje xhel – vaj per te pastruar fytyren thellesisht
  • Permban vaj luledielli, Liquepom®, vaj trendafili te eger, skualane dhe tensioaktive vegjetale per nje efekt ushqyes, zbutes dhe pastrues
  • Per heqjen e makeup, masazhoheni ne lekure te thate me makeup, duke e shkrire plotesisht makeup. Mund ta hiqni me nje diskete pambukur ose nje pelhure te lagur.
  • Mund te perdoret si lares ne fytyre te lagur, duke masazhuar produktin qe do kthehet ne nje qumesht te lehte per t’u shplare.
  • Mund te perdoret hidratues-ushqyes, duke e masazhuar ne lekure te thate ose te lagesht, deri ne perthithjen e plote