Resplendent Highlighter n.3

L1,450.00

  • Tonaliteti 03,  “rame” , e pershtatshme per lekura te erreta, ose te nxira nga dielli
  • Teksture e lehte dhe e mendafshte
  • Kohezgjatje e larte