Resplendent Highlighter n.2 Pink

L1,450.00

  • Tonaliteti 02,  nenton roze , e pershtatshme per lekure nga te bardhe ne mesatare
  • Teksture e lehte dhe e mendafshte
  • Kohezgjatje e larte