Qumesht solar fytyre-trup SPF30 Alga Maris 100 ml

L3,000.00

  • Mbrojtje e larte ndaj rrezeve UVA/UVB
  • Teksture e lengshme dhe e lehte
  • Aplikohet lehtesisht
  • Per fytyre dhe trup
  • Me glicerine organike dhe ekstrakte te kamomilit
  • Pa parfum
  • Rezistence e larte ndaj ujit dhe djersitjes