Locion pas diellit Alga Maris 150 ml

L2,300.00

  • Teksture e lehte dhe e lengshme
  • Perthithet shume shpejt
  • Zbut dhe hidraton lekuren pas ekspozimit ne diell
  • Ndjesi freskie
  • Arome kokosi dhe shea