Scrub trupi me shegw

L2,400.00

  • 4 lloje mikrogranulash: granula biologjike të shegës, kripë deti, sheqer, bicarbonat sodiumi
  • Veti rigjeneruese dhe antioksiduese falë lengut biologjik të shegës
  • Hidratues dhe ushqyes falë vajit të susamit, ricinit dhe gjalpit shea
  • Luan rolin e detergjentit dhe zëvendëson shampon falë tensioaktivëve vegjetale
  • Shumë i lehtë dhe delikat, nuk yndyros dhe shplahet lehtësisht