Krem kundër celulitit me spec djegës

L3,200.00

  • I pasur me përbërës aktivë kundër celulitit, si oleoliti i specit djegës, kafeina
  • I pasur me vajra esencialë që stimulojnë mikroqarkullimin
  • Me përdorim të rregullt, i jep lëkurës kompaktësi dhe tonifikim
  • Për t’u përdorur i vetëm ose së bashku me vajin kundër celulitit