Qumesht solar fytyre-trup SPF50Alga Maris 100 ml

L3,100.00

  • Mbrojtje e larte ndaj rrezeve UVA/UVB
  • Teksture e lengshme dhe e lehte
  • Aplikohet lehtesisht
  • Per fytyre dhe trup
  • Me gjalp shea dhe vaj kokosi
  • Pa parfum
  • Rezistence e larte ndaj ujit dhe djersitjes