Fiksues makeup Sunset Fix & Fresh Make-up Mist

L1,450.00

  • Spray fiksues dhe efekt rifreskues
  • I pershtatshem per cdo lloj lekure
  • Me glicerine vegjetale dhe acid hialuronik