Vaj kundër celulitit me spec djeges

L2,000.00

  • Vaj kunder shenjave te celulitit
  • Ideal per masazhe tonifikuese
  • Ushqen dhe jep elasticitet
  • Permban nje perberes aktiv nga deti, shume te pasur me xantofille dhe acide yndyrore