Sublime Luminous Concealer

L1,300.00

  • Shume i lehte dhe me teksture fluide
  • Efekt shkelqyes dhe zbardhues
  • Me i lehte dhe ndricues sesa Korrektori Sublime
  • 5 tonalitete

blocchi-luminous

Clear
SKU: N/A Category: