Shampo flokesh purifikuese e koncentruar

L1,200.00

  • Për flokë të yndyrshëm dhe me zbokth
  • Efekt zbutës, pastrues dhe normalizues për skalpin e kokës
  • Balancon yndyrën dhe ka funksion anti-inflamator
  • Këshillohet të përdoret me hidrolatin e rozmarinës, duke përdorur shishet përzjerëse Biofficina Toscana