Krem mbrojtes fytyre dhe trup per bebe-femije

L1,990.00

  • Me vaj ulliri ekstra te virgjer dhe kalendule
  • Efekt zbutes, anti-irritues dhe hidratues
  • Per fytyren dhe trupin e bebeve, femijeve, por edhe te rriturve!