Krem fytyre mbrojtës dhe hidratues

L2,379.39

  • Efekt hidratues, qetesues dhe mbrojtes.
  • Per lekura te reja dhe delikate.
  • I jep elasticitet lekures.
  • Efektiv kunder rrudhave.
  • Forcon mbrojtjen natyrale te lekures.

Out of stock