Balsam lares me mjalte

L1,450.00

  • Me fuqi shume te mire larese, por me konsistencen e nje kremi
  • Shume hidratues dhe zbutes
  • Me mjalte dhe vaj ulliri bio toskan
  • Arome shume e kendshme, i pershtatshem edhe per masazh